7 NAJLEPSZYCH HOTELI W CENTRUM MEDIOLANUMediolan, Włochy


HOME > Najlepsze hotele w Mediolanie - Włoszech-

_

Oto 7 polecanych hoteli na komfortowy pobyt w centrum Mediolanu!

_

Mediolan to fantastyczne miasto w Lombardii w północnych Włoszech. Gdzie spać w Mediolanie?

Na tej stronie przedstawimy kilka starannie wyselekcjonowanych hoteli, specjalnie dla tych, którzy chcą zatrzymać się w centrum Mediolanu. Omawiane hotele, 4 lub 5 gwiazdek, otrzymują doskonałe recenzje od gości, oferując komfortowy i luksusowy pobyt. Polecane są zarówno na wyjazdy służbowe, jak i rekreacyjne.

_

Milano Hotel Images

_

Poniższa lista hoteli jest uporządkowana rosnąco według ceny i kategorii. Jeśli zaczniesz szukać na mapie Mediolanu, możesz znaleźć hotele na podstawie ich lokalizacji w mieście, w pobliżu; Katedra w Mediolanie, Teatr La Scala, Galeria Sztuki Brera, Dworzec Główny w Mediolanie i wiele innych.

_

Alla mappa di Milano ⇒ Znajdź swój hotel na mapie Mediolanu

_

_

■Najlepsze hotele w Mediolanie #1: Glam Milano ☆☆☆☆

Jest to wysoce polecany 4-gwiazdkowy hotel w pobliżu dworca kolejowego Milano Centrale. Znajduje się on również w odległości spaceru od stacji metra Centrale, która oferuje bezpośrednie połączenia ze wszystkimi częściami miasta, w tym z dzielnicą Duomo. Oprócz wygody korzystania z komunikacji miejskiej i wielu udogodnień obiektu, plusem jest fakt, że hotel oferuje nocleg z obiadem w cenie.

1-1_1-2_1-3
===*Więcej info

_

■Najlepsze hotele w Mediolanie #2: Starhotels Echo ☆☆☆☆

Hotel jest idealnie położony, zaledwie 200 metrów od głównego dworca kolejowego w Mediolanie. Został zaprojektowany zgodnie z przyjaznym otoczeniem: w pomieszczeniu panuje przyjemna atmosfera, kojące kolory i motyw kwiatowy. Ten hotel to oaza relaksu w niezwykle nowoczesnym mieście, jakim jest Mediolan.

2-1_2-2_2-3
===*Więcej info

_

■Najlepsze hotele w Mediolanie #3: Hotel Manzoni ☆☆☆☆

Znajduje się w pobliżu Via Monte Napoleone i Via della Spiga, w samym sercu ekskluzywnej dzielnicy mody. Znajduje się kilka kroków od dzielnicy Brera i 10 minut spacerem od katedry. Najlepiej nadaje się jako baza do dzikich zakupów i spacerów gastronomicznych. Ten hotel jest polecany dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami; atmosfera wewnątrz jest wyrafinowana i elegancka.

3-1_3-2_3-3
===*Więcej info

_

■Najlepsze hotele w Mediolanie #4: Maison Milano | UNA Esperienze ☆☆☆☆

Znajduje się 1 minutę spacerem od katedry i niedaleko Galerii Vittorio Emanuele II i Teatro alla Scala. Polecany hotel dla tych, którzy chcą cieszyć się wyrafinowanym życiem hotelowym w pięknym centrum Mediolanu. Jest częścią marki UNA Group, która rozwija hotele i kurorty w całych Włoszech. Konstrukcja zbudowana jest zgodnie z koncepcją "żyj włoskimi emocjami i stylem życia".

4-1_4-2_4-3
===*Więcej info

_

■Najlepsze hotele w Mediolanie #5: Grand Hotel et de Milan ☆☆☆☆☆

Jest to zabytkowy hotel położony w pobliżu teatru La Scala. Wiadomo, że w tym hotelu gościł wielki kompozytor Giuseppe Verdi i słynna śpiewaczka operowa Maria Callas. Znajduje się w luksusowej dzielnicy handlowej w okolicy Montenapoleone, w pobliżu dzielnicy Brera i 10 minut spacerem od katedry. W hotelu znajduje się słynna restauracja pierwszej klasy. Polecany dla tych, którzy kochają tradycyjne i formalne otoczenie.

5-1_5-2_5-3
===*Więcej info

_

■Najlepsze hotele w Mediolanie #6: Park Hyatt Milano ☆☆☆☆☆

Jeden z najlepszych hoteli w Mediolanie, polecany miłośnikom luksusowej i wytwornej atmosfery. Znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, w samym sercu Mediolanu, bardzo blisko katedry i teatru La Scala. W hotelu znajduje się wyróżniona gwiazdką przewodnika Michelin restauracja, która jest wielokrotnie nagradzana i zapewnia przyjemny pobyt.

6-1_6-2_6-3
===*Więcej info

_

■Najlepsze hotele w Mediolanie #7: Four Seasons Hotel Milano ☆☆☆☆☆

Ten luksusowy hotel, mieszczący się w przebudowanym dawnym klasztorze, jest polecany osobom przyjeżdżającym do Mediolanu głównie na zakupy. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie eleganckich Via Monte Napoleone i Via della Spiga, znajduje się 10 minut spacerem od Teatro alla Scala i Duomo, dzięki czemu doskonale sprawdza się również jako baza wypadowa do zwiedzania zabytków.

7-1_7-2_7-3
===*Więcej info

_

_

Mapa Mediolanu: Katedra w Mediolanie, Teatr La Scala, Galeria Sztuki Brera, Zamek Sforzesco, Kościół Santa Maria delle Grazie (Ostatnia Wieczerza - obraz Leonarda da Vinci), Dworzec Główny w Mediolanie, Dworzec Porta Garibaldi w Mediolanie, Dworzec Cadorna w MediolanieNajlepsze hotele w Mediolanie #4Najlepsze hotele w Mediolanie #1Najlepsze hotele w Mediolanie #2Najlepsze hotele w Mediolanie #3Najlepsze hotele w Mediolanie #5Najlepsze hotele w Mediolanie #6Najlepsze hotele w Mediolanie #7

_

⇒ Do listy najlepszych hoteli w Mediolanie

_

◎ Jeśli chcesz wyszukać hotel według polecanego obszaru

_

Duomo di Milano Znajdź hotel w pobliżu katedry w Mediolanie⇒new

Obszar od katedry w Mediolanie do teatru La Scala, gdzie skupiają się atrakcje turystyczne, jest idealną bazą wypadową do zwiedzania i zakupów.

Stazione di Milano Centrale Trova un hotel vicino alla Stazione di Milano Centrale⇒new

Okolica w pobliżu głównego dworca kolejowego w Mediolanie jest dogodna dla transportu do innych miast i na lotniska.

_

◎ Powiązane artykuły

- HOTEL W RZYMIE: Gdzie spać w centrum Rzymu?

_

kontaktować się na: Najlepsze hotele w Mediolanie

_

_

Choose your language Hotels in Rome (Choose your language)
Choose your language Hotels in Florence (Choose your language)
Choose your language Hotels in Venice (Choose your language)
Choose your language Hotels in Milan (Choose your language)
Choose your language Riad in Morocco (Choose your language)

_※Wyszukaj hotel w Mediolanie według lokalizacji↓

Booking.com_Booking.com_Booking.com

_

sugesawa.com

_*イタリアのB&Bとは_*ナポリのホテル_*アッシジのホテル_*ボローニャのホテル_*ミラノサローネ_*ローマのB&B _*ヴァチカン美術館_*ミラノ[最後の晩餐]_*ローマの現地ツアー_*徒歩で巡るローマの観光ルート_*ローマの最高級ホテル_*ローマ・テルミニ駅近ホテル_*ヴェネツィアの宿泊エリア_*マテーラのサッシとは_*マテーラのホテル_*マテーラへの行き方_*アルベロベッロのトゥルッリ_*ピサのホテル_*パレルモのホテル_*タオルミーナのホテル_*イタリア鉄道の切符_*マドリードのホテル_*バルセロナのホテル_*スペインのパラドールとは_*代表的なパラドール_*パリのホテル_*マラケシュのリヤド_*モロッコ国内移動__*東京/ 渋谷&原宿のホテル_*HOME

△ TOP


Copyright © Sugesawa.com - All Rights Reserved.