7 NAJLEPSZYCH HOTELI W CENTRUM RZYMURzym, Włochy


HOME> Najlepsze hotele w Rzymie - Włochy-

_

Oto 7 polecanych hoteli na komfortowy pobyt w centrum Rzymu!

_

Rzym, stolicę Włoch, co roku odwiedza niewiarygodna liczba turystów: w samym centrum miasta są tysiące miejsc noclegowych.

Na tej stronie przedstawimy Ci niektóre z najbardziej polecanych hoteli w Rzymie, doskonałe zarówno na podróże biznesowe, jak i turystyczne. Są idealne dla osób poszukujących komfortowego hotelu na pobyt w centrum Rzymu.

_

Rome Hotel Images

_

Jeśli szukasz na mapie Rzymu, możesz znaleźć hotele na podstawie ich lokalizacji w mieście, w pobliżu; Koloseum, Panteon, Piazza Navona, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Watykan, dworzec Termini w Rzymie i inne.

_

Zobacz mapę Rzymu⇒ Znajdź swój hotel na mapie Rzymu

_

_

■Najlepsze hotele w Rzymie #1: Antico Albergo del Sole al Pantheon ☆☆☆☆

_

Świetna lokalizacja na placu przed Panteonem. 5 minut spacerem do Piazza Navona i Fontanny di Trevi. Jeden z najstarszych hoteli w Rzymie, jego wnętrze zostało niedawno odnowione w 2020 roku ze stylem i komfortem. To słynny hotel, w którym w przeszłości gościły takie sławy jak Jean-Paul Sartre i Simone de Beauvoir.

_

1-1_1-2_1-3 *

Dowiedz się więcej 

_

■Najlepsze hotele w Rzymie #2: Residenza Paolo VI ☆☆☆☆

_

W bardzo szczególnym miejscu, tuż przed Placem Świętego Piotra, jest idealny dla tych, którzy chcą pozostać w okolicy Watykanu. Hotel mieści się w zabytkowym klasztorze, a jego taras oferuje wspaniały widok na Plac Świętego Piotra. Można również dojść do Zamku Świętego Anioła pieszo, po przyjemnym spacerze wzdłuż Tybru.

_

2-1_2-2_2-3 *

Dowiedz się więcej 

_

■Najlepsze hotele w Rzymie #3: Donna Camilla Savelli Hotel ☆☆☆☆

_

Znajduje się on w dzielnicy Trastevere, około 10 minut spacerem od Watykanu, a zabytkowe centrum Rzymu znajduje się tuż przed mostem Sisto. Hotel mieści się w dawnym klasztorze zaprojektowanym przez barokowego architekta Borrominiego. Jest charakterystyczny dziedziniec, a z tarasu widokowego można podziwiać miasto.

_

3-1_3-2_3-3 *

Dowiedz się więcej 

_

■Najlepsze hotele w Rzymie #4: Hotel Artemide ☆☆☆☆

_

Ten czterogwiazdkowy hotel położony jest przy Via Nazionale, jednej z najważniejszych ulic Rzymu, w pobliżu głównych atrakcji i dworca Termini. Zaledwie 200 metrów od Piazza della Repubblica, gdzie znajduje się stacja metra Repubblica. Oferuje on eleganckie pokoje w XIX-wiecznym budynku. Do dyspozycji Gości jest taras z panoramicznym widokiem oraz centrum odnowy biologicznej z sauną.

_

4-1_4-2_4-3 *

Dowiedz się więcej 

_

■Najlepsze hotele w Rzymie #5: Hotel Splendide Royal ☆☆☆☆☆

_

Znajduje się przy słynnej Via Veneto, blisko parku Villa Borghese, w bardzo eleganckiej okolicy. To odrestaurowany zabytkowy klasztor, urządzony w stylu klasycznym, z luksusowymi wnętrzami. Posiada restaurację wyróżnioną gwiazdką Michelin, z niesamowitym widokiem na panoramę miasta.

_

5-1_5-2_5-3 *

Dowiedz się więcej 

_

■Najlepsze hotele w Rzymie #6: Singer Palace Hotel ☆☆☆☆☆

_

Butikowy hotel z widokiem na Via del Corso, główną ulicę biegnącą z północy na południe przez Rzym. Do dyspozycji jest tylko 30 apartamentów i pokoi, każdy urządzony z wyrafinowanym designem w każdym szczególe. W hotelu znajduje się restauracja z tarasem na dachu, z której roztacza się spektakularna panorama zabytkowego centrum Rzymu.

_

6-1_6-2_6-3 *

Dowiedz się więcej 

_

■Najlepsze hotele w Rzymie #7: Hotel De Russie ☆☆☆☆☆

_

Budynek był pierwotnie ważnym pałacem szlacheckim, znajdującym się w uprzywilejowanej pozycji. Znajduje się zaledwie 50 metrów od Piazza del Popolo, w pobliżu Schodów Hiszpańskich i ekskluzywnej dzielnicy handlowej. Jest to jeden z najlepszych luksusowych hoteli w Rzymie. Oferuje eleganckie pokoje i apartamenty oraz piękny ogród.

_

7-1_7-2_7-3 *

Dowiedz się więcej 

_

_

Mapa Rzymu: Watykan, Castel Sant'Angelo, Piazza Del Popolo, Villa Borghese, Trastevere, Piazza Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Forum Romanum, Koloseum, dworzec Termini w Rzymie

Najlepsze hotele w Rzymie #4Najlepsze hotele w Rzymie #1Najlepsze hotele w Rzymie #2Najlepsze hotele w Rzymie #3Najlepsze hotele w Rzymie #5Najlepsze hotele w Rzymie #6Najlepsze hotele w Rzymie #7

_⇒ Do listy najlepszych hoteli w Rzymie

_

◎ eśli chcesz wyszukać hotel według polecanego obszaru

_

Pantheon Znajdź hotel w historycznym centrum miasta ⇒

Historyczny obszar centrum; Panteon – Piazza Navona – Fontanna di Trevi – Piazza di Spagna, jest idealną bazą wypadową do zwiedzania i zakupów.

Roma Termini train station Znajdź hotel w pobliżu dworca kolejowego Roma Termini ⇒

Okolica Roma Termini w pobliżu dworca kolejowego jest dogodna do transportu do innych miast i na lotniska i zapewnia doskonałą pracę nóg.

_

◎ Powiązane artykuły

- HOTEL W MEDIOLAN: Gdzie spać w centrum Mediolanie?

_

kontaktować się na: Najlepsze hotele w Rzymie
_

_

Choose your language Hotels in Rome (Choose your language)
Choose your language Hotels in Florence (Choose your language)
Choose your language Hotels in Venice (Choose your language)
Choose your language Hotels in Milan (Choose your language)
Choose your language Riad in Morocco (Choose your language)

_◎ Wyszukaj hotele w pobliżu atrakcji turystycznych ◎

Booking.com Booking.com Booking.com

_

sugesawa.com

*イタリアのB&Bとは_*ナポリのホテル_*アマルフィ海岸のホテル_*HOTELS IN AMALFI COAST_*アッシジのホテル_*ボローニャのホテル_*ミラノサローネ_*ローマのB&B _*ヴァチカン美術館_*ミラノ[最後の晩餐]_*ローマの現地ツアー_*徒歩で巡るローマの観光ルート_*ローマの最高級ホテル_*ローマ・テルミニ駅近ホテル_*ヴェネツィアの宿泊エリア_*マテーラのサッシとは_*マテーラのホテル_*マテーラへの行き方_*アルベロベッロのトゥルッリ_*ピサのホテル_*パレルモのホテル_*タオルミーナのホテル_*イタリア鉄道の切符_*マドリードのホテル_*バルセロナのホテル_*スペインのパラドールとは_*代表的なパラドール_*パリのホテル_*マラケシュのリヤド_*モロッコ国内移動_*Viaggio in Marocco_*Voyage au Maroc_*東京/ 渋谷&原宿のホテル_*HOME

△ TOP


Copyright © Sugesawa.com - All Rights Reserved.