MİLANAN MERKEZİNDEKİ EN İYİ 7 OTELMilan, İtalya


HOME > Milano'daki en iyi oteller - İtalya-

_

İşte Milano'nun merkezinde konforlu bir konaklama için önerilen 7 otel!

_

Milan, kuzey İtalya'da Lombardiya'da fantastik bir şehirdir. Milano'da nerede kalınır?

Bu sayfada, özellikle Milano'nun merkezinde konaklamak isteyenler için özenle seçilmiş bazı otelleri tanıtacağız. Söz konusu oteller, 4 veya 5 yıldızlı, misafirlerden mükemmel yorumlar alarak konforlu ve lüks bir konaklama sunuyor. Hem iş hem de eğlence gezileri için tavsiye edilirler.

_

Milano Hotel Images

_

Aşağıdaki otel listesi, fiyat ve kategoriye göre artan sıradadır. Milano haritasından bakmaya başlarsanız, şehirdeki konumlarına göre oteller bulabilirsiniz; Milano Katedrali, La Scala Tiyatrosu, Brera Sanat Galerisi, Milano Merkez İstasyonu ve daha fazlası.

_

Alla mappa di Milano ⇒ Milano haritasında otel bul

_

_

■Milano'daki en iyi oteller #1: Glam Milano ☆☆☆☆

Milano Centrale tren istasyonunun yakınında şiddetle tavsiye edilen 4 yıldızlı bir oteldir. Ayrıca Duomo bölgesi de dahil olmak üzere şehrin tüm bölgelerine doğrudan bağlantılar sunan Centrale metro istasyonuna yürüme mesafesindedir. Toplu taşıma araçlarından yararlanmanın rahatlığı ve yapının birçok konforunun yanı sıra otelin akşam yemeği dahil konaklama imkanı sunması da olumlu bir nokta.

1-1_1-2_1-3
===*Daha fazla bilgi

_

■Milano'daki en iyi oteller #2: Starhotels Echo ☆☆☆☆

Otel, Milano Merkez İstasyonu'na sadece 200 metre mesafede ideal bir konuma sahiptir. Samimi bir ortamda tasarlanmıştır: Oda, rahatlatıcı renkler ve çiçek motifi ile hoş bir atmosfere sahiptir. Bu otel, Milano gibi son derece modern bir şehirde bir rahatlama vahası sunmaktadır.

2-1_2-2_2-3
===*Daha fazla bilgi

_

■Milano'daki en iyi oteller #3: Hotel Manzoni ☆☆☆☆

Seçkin moda bölgesinin kalbinde, Via Monte Napoleone ve Via della Spiga'ya yakındır. Brera bölgesine birkaç adım uzaklıkta ve Duomo'ya 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. En iyi vahşi alışveriş ve gastronomik yürüyüşler için bir üs olarak yerleştirilir. Son trendleri yakından takip etmek isteyenler için tavsiye edilen bu otel; içerideki atmosfer rafine ve zariftir.

3-1_3-2_3-3
===*Daha fazla bilgi

_

■Milano'daki en iyi oteller #4: Maison Milano | UNA Esperienze ☆☆☆☆

Duomo'ya 1 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Galleria Vittorio Emanuele II ve Teatro alla Scala'ya çok uzak değildir. Bu, Milano'nun güzel merkezindeki sofistike otel hayatının tadını çıkarmak isteyenler için önerilen bir oteldir. İtalya genelinde oteller ve tatil köyleri geliştiren UNA Group markasının bir parçasıdır. Yapı, "yaşayan duygular ve bir İtalyan yaşam tarzı" konseptine göre inşa edilmiştir.

4-1_4-2_4-3
===*Daha fazla bilgi

_

■Milano'daki en iyi oteller #5: Grand Hotel et de Milan ☆☆☆☆☆

La Scala Tiyatrosu yakınında bulunan tarihi bir oteldir. Büyük besteci Giuseppe Verdi ve ünlü opera sanatçısı Maria Callas'ın bu otelde konakladığı biliniyor. Montenapoleone bölgesindeki lüks alışveriş bölgesinde, Brera bölgesinin yakınında ve Duomo'ya 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Otel, ünlü bir birinci sınıf restorana sahiptir. Geleneksel ve resmi bir atmosferi sevenler için önerilir.

5-1_5-2_5-3
===*Daha fazla bilgi

_

■Milano'daki en iyi oteller #6: Park Hyatt Milano ☆☆☆☆☆

Milano'nun en iyi otellerinden biri, lüks ve zarif bir atmosferi sevenler için önerilir. Milano'nun kalbinde, Duomo ve La Scala Tiyatrosu'na çok yakın, olağanüstü bir konumda yer almaktadır. Michelin yıldızlı restoranı bulunan otel, ödüllü ve keyifli bir konaklama vaat ediyor.

6-1_6-2_6-3
===*Daha fazla bilgi

_

■Milano'daki en iyi oteller #7: Four Seasons Hotel Milano ☆☆☆☆☆

Dönüştürülmüş eski bir manastırda yer alan bu lüks otel, Milano'ya özellikle alışveriş için gelenler için tavsiye edilir. Zarif Via Monte Napoleone ve Via della Spiga'nın hemen yakınında yer alan otel, Teatro alla Scala ve Duomo'ya 10 dakikalık yürüme mesafesindedir, bu nedenle tarihi anıtları ziyaret etmek için de mükemmel bir yerdir.

7-1_7-2_7-3
===*Daha fazla bilgi

_

_

Mappa di Milano: Duomo di Milano, Teatro alla Scala, Pinacoteca di Brera, Castello Sforzesco, Chiesa di Santa Maria delle Grazie (Museo del Cenacolo Vinciano), Stazione di Milano Centrale, Stazione di Milano Porta Garibaldi, Stazione di Milano CadornaMilano'daki en iyi oteller #4Milano'daki en iyi oteller #1Milano'daki en iyi oteller #2Milano'daki en iyi oteller #3Milano'daki en iyi oteller #5Milano'daki en iyi oteller #6Milano'daki en iyi oteller #7

_

⇒ Milano'daki en iyi oteller listesine

_

◎ Önerilen bölgeye göre bir otel aramak istiyorsanız

_

Duomo di Milano Milano Katedrali yakınında otel bul⇒new

Milano Katedrali'nden turistik mekanların yoğunlaştığı La Scala Tiyatrosu'na kadar olan bölge, gezi ve alışveriş için ideal bir üstür.

Stazione di Milano Centrale Milano Merkez İstasyonu yakınında bir otel bulun⇒new

Milano Merkez İstasyonu'nun yakınındaki bölge, diğer şehirlere ve havaalanlarına ulaşım için uygundur.

_

◎ İlgili Makaleler

- Roma'daki oteller: Roma'nın merkezinde nerede kalınır?

_

iletişim için: Milano'daki en iyi oteller

_

_

Choose your language Hotels in Rome (Choose your language)
Choose your language Hotels in Florence (Choose your language)
Choose your language Hotels in Venice (Choose your language)
Choose your language Hotels in Milan (Choose your language)
Choose your language Riad in Morocco (Choose your language)

_※Konuma göre Milano'da otel arayın↓

Booking.com_Booking.com_Booking.com

_

sugesawa.com

_*イタリアのB&Bとは_*ナポリのホテル_*アッシジのホテル_*ボローニャのホテル_*ミラノサローネ_*ローマのB&B _*ヴァチカン美術館_*ミラノ[最後の晩餐]_*ローマの現地ツアー_*徒歩で巡るローマの観光ルート_*ローマの最高級ホテル_*ローマ・テルミニ駅近ホテル_*ヴェネツィアの宿泊エリア_*マテーラのサッシとは_*マテーラのホテル_*マテーラへの行き方_*アルベロベッロのトゥルッリ_*ピサのホテル_*パレルモのホテル_*タオルミーナのホテル_*イタリア鉄道の切符_*マドリードのホテル_*バルセロナのホテル_*スペインのパラドールとは_*代表的なパラドール_*パリのホテル_*マラケシュのリヤド_*モロッコ国内移動__*東京/ 渋谷&原宿のホテル_*HOME

△ TOP


Copyright © Sugesawa.com - All Rights Reserved.