7 nejlepších hotelů v centru ŘímaŘím, Itálie


HOME > Nejlepší hotely v Římě - Itálie-

_

Zde je 7 doporučených hotelů pro pohodlný pobyt v centru Říma!

_

Řím, hlavní město Itálie, každoročně navštíví neuvěřitelné množství turistů: jen v centru města jsou tisíce ubytování.

Na této stránce vám představíme některé z nejvíce doporučovaných hotelů v Římě, které jsou vynikající pro obchodní cestující i turisty. Jsou ideální pro ty, kteří hledají pohodlný hotel pro pobyt v centru Říma.

_

Obrázky hotelů v Římě

_

Pokud místo toho budete hledat na mapě Říma, můžete najít hotely podle jejich polohy ve městě, v blízkosti; Koloseum, Pantheon, Piazza Navona, Fontána di Trevi, Španělské schody, Vatikán, Římské nádraží Termini a další.

_

◎Najděte hotel na mapě Říma

_

Na mapu centra Říma
_
Na mapu centra Říma⇒

_

Seznam nejlepších hotelů v centru Říma

_

■Nejlepší hotely v Římě #1: Antico Albergo del Sole al Pantheon ☆☆☆☆

_

Skvělá lokalita na náměstí před Pantheonem. 5 minut chůze od náměstí Piazza Navona a fontány di Trevi. Jeden z nejstarších hotelů v Římě, jeho interiéry byly v roce 2020 renovovány ve stylu a pohodlí. Jedná se o slavný hotel, kde v minulosti pobývali celebrity jako Jean-Paul Sartre a Simone de Beauvoir.

_

1-1_1-2_1-3 *

Zjistit více 

_

■Nejlepší hotely v Římě #2: Residenza Paolo VI ☆☆☆☆

_

Ve velmi zvláštní poloze, přímo před náměstím Piazza S. Pietro, je ideální pro ty, kteří chtějí zůstat ve Vatikánu. Hotel se nachází ve starobylém klášteře a jeho terasa nabízí vynikající výhled na náměstí Piazza S. Pietro. Po příjemné procházce podél Tibery je také možné dojít k Andělskému hradu pěšky.

_

2-1_2-2_2-3 *

Zjistit více 

_

■Nejlepší hotely v Římě #3: Donna Camilla Savelli Hotel ☆☆☆☆

_

Nachází se ve čtvrti Trastevere, asi 10 minut chůze od Vatikánu, zatímco historické centrum Říma je jen přes most Sisto. Hotel je bývalý klášter navržený barokním architektem Borrominim. Je zde charakteristické nádvoří a z panoramatické terasy můžete obdivovat město.

_

3-1_3-2_3-3 *

Zjistit více 

_

■Nejlepší hotely v Římě #4: Hotel Artemide ☆☆☆☆

_

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na Via Nazionale, jedné z nejdůležitějších ulic v Římě, v blízkosti hlavních atrakcí a nádraží Termini. Jen 200 metrů od náměstí Piazza della Repubblica, kde se nachází stanice metra Repubblica. Hotel je dobře vybaven elegantními pokoji, terasou s panoramatickým výhledem a wellness centrem.

_

4-1_4-2_4-3 *

Zjistit více 

_

■Nejlepší hotely v Římě #5: Hotel Splendide Royal ☆☆☆☆☆

_

Nachází se na slavné Via Veneto, v blízkosti parku Villa Borghese, ve velmi elegantní čtvrti. Jedná se o zrekonstruovaný historický klášter, zařízený v klasickém stylu s luxusním interiérem. Má michelinskou restauraci s úchvatným výhledem na panorama města.

_

5-1_5-2_5-3 *

Zjistit více 

_

■Nejlepší hotely v Římě #6: Singer Palace Hotel ☆☆☆☆☆

_

Butikový hotel s výhledem na Via del Corso, hlavní ulici, která vede městem Řím ze severu na jih. K dispozici je pouze 30 apartmánů a pokojů, z nichž každý je vyzdoben sofistikovaným designem v každém detailu. Má střešní terasu s restaurací s velkolepým panoramatem historického centra Říma.

_

6-1_6-2_6-3 *

Zjistit více 

_

■Nejlepší hotely v Římě #7: Hotel De Russie ☆☆☆☆☆

_

Budova byla původně významným šlechtickým palácem, ve výsadním postavení. Nachází se pouhých 50 m od náměstí Piazza del Popolo, v blízkosti Španělských schodů a exkluzivní nákupní čtvrti. Je to jeden z nejlepších luxusních hotelů v Římě. Nabízí elegantní pokoje a apartmá a krásnou zahradu.

_

7-1_7-2_7-3 *

Zjistit více 

_

Mapa nejlepších hotelů v centru Říma

Mapa Říma: Vatikán, Castel Sant'Angelo, Piazza Del Popolo, Villa Borghese, Trastevere, Piazza Navona, Pantheon, Fontána di Trevi, Španělské schody, Forum Romanum, Koloseum, Římské nádraží TerminiNejlepší hotely v Římě #4Nejlepší hotely v Římě #1Nejlepší hotely v Římě #2Nejlepší hotely v Římě #3Nejlepší hotely v Římě #5Nejlepší hotely v Římě #6Nejlepší hotely v Římě #7

⇒ Na seznam nejlepších hotelů v Římě

_

◎ Pokud chcete vyhledat hotel podle doporučené oblasti

_

Pantheon Najděte si hotel v historickém centru města ⇒

Historické centrum města; Pantheon - Piazza Navona - Fontána di Trevi - Španělské schody, je ideální základnou pro prohlídky památek a nákupy.

Nádraží Roma Termini  Najděte si hotel poblíž vlakového nádraží Roma Termini ⇒

Oblast Roma Termini poblíž vlakového nádraží je vhodná pro dopravu do jiných měst a na letiště.

_

_

kontaktovat na: Nejlepší hotely v Římě
_

_

Choose your language Hotels in Rome (Choose your language)
Choose your language Hotels in Florence (Choose your language)
Choose your language Hotels in Venice (Choose your language)
Choose your language Hotels in Milan (Choose your language)
Choose your language Riad in Morocco (Choose your language)

_◎ Pronađite hotel u blizini turističkih atrakcija ◎

Booking.com Booking.com Booking.com

_

sugesawa.com

*イタリアのB&Bとは_*ナポリのホテル_*アマルフィ海岸のホテル_*HOTELS IN AMALFI COAST_*アッシジのホテル_*ボローニャのホテル_*ミラノサローネ_*ローマのB&B _*ヴァチカン美術館_*ミラノ[最後の晩餐]_*ローマの現地ツアー_*徒歩で巡るローマの観光ルート_*ローマの最高級ホテル_*ローマ・テルミニ駅近ホテル_*ヴェネツィアの宿泊エリア_*マテーラのサッシとは_*マテーラのホテル_*マテーラへの行き方_*アルベロベッロのトゥルッリ_*ピサのホテル_*パレルモのホテル_*タオルミーナのホテル_*イタリア鉄道の切符_*マドリードのホテル_*バルセロナのホテル_*スペインのパラドールとは_*代表的なパラドール_*パリのホテル_*マラケシュのリヤド_*モロッコ国内移動_*Viaggio in Marocco_*Voyage au Maroc_*東京/ 渋谷&原宿のホテル_*HOME

△ TOP


Copyright © Sugesawa.com - All Rights Reserved.