ROMA MERKEZİNDEKİ EN İYİ 7 OTELRoma, İtalya


HOME> Roma'daki en iyi oteller - İtalya-

_

İşte Roma'nın merkezinde konforlu bir konaklama için önerilen 7 otel!

_

İtalya'nın başkenti Roma, her yıl inanılmaz sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir: Sadece şehir merkezinde binlerce konaklama tesisi bulunmaktadır.

Bu sayfada, sizi hem iş hem de tatil amaçlı seyahatler için mükemmel olan Roma'daki en çok tavsiye edilen otellerden bazılarıyla tanıştıracağız. Roma'nın merkezinde konaklamak için konforlu bir otel arayanlar için mükemmeldirler.

_

Rome Hotel Images

_

Roma haritasında arama yaparsanız, şehirdeki konumlarına göre otelleri bulabilirsiniz; Kolezyum, Pantheon, Piazza Navona, Trevi Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Vatikan Şehri, Roma Termini İstasyonu ve daha fazlası.

_

Roma haritasına⇒ Roma haritasında otel bul

_

_

■Roma'daki en iyi oteller #1: Antico Albergo del Sole al Pantheon ☆☆☆☆

_

Pantheon'un önündeki meydanda harika bir konum. Piazza Navona ve Trevi Çeşmesi'ne 5 dakika yürüyün. Roma'nın en eski otellerinden biri olan iç mekan 2020'de stil ve konforla yenilenmiştir. Geçmişte Jean-Paul Sartre ve Simone de Beauvoir gibi ünlülerin konakladığı ünlü bir otel burası.

_

1-1_1-2_1-3 *

Daha fazla bilgi 

_

■Roma'daki en iyi oteller #2: Residenza Paolo VI ☆☆☆☆

_

Çok özel bir konumda, Aziz Petrus Meydanı'nın hemen önünde, Vatikan bölgesinde kalmak isteyenler için mükemmel. Otel, eski bir manastırda yer almaktadır ve terası, Aziz Petrus Meydanı'nın mükemmel manzarasını sunmaktadır. Tiber boyunca keyifli bir yürüyüşten sonra yürüyerek Castel Sant'Angelo'ya ulaşmak da mümkün.

_

2-1_2-2_2-3 *

Daha fazla bilgi 

_

■Roma'daki en iyi oteller #3: Donna Camilla Savelli Hotel ☆☆☆☆

_

Trastevere semtinde, Vatikan Şehri'ne yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde, Roma'nın tarihi merkezi ise Sisto Köprüsü'nün hemen önünde yer almaktadır. Otel, Barok mimar Borromini tarafından tasarlanmış eski bir manastırdır. Karakteristik bir avlusu vardır ve panoramik terastan şehri hayranlıkla izleyebilirsiniz.

_

3-1_3-2_3-3 *

Daha fazla bilgi 

_

■Roma'daki en iyi oteller #4: Hotel Artemide ☆☆☆☆

_

Bu 4 yıldızlı otel, Roma'nın en önemli caddelerinden biri olan Via Nazionale üzerinde, başlıca turistik mekanlara ve Termini istasyonuna yakın bir konumda yer almaktadır. Repubblica metro istasyonunun bulunduğu Piazza della Repubblica'ya sadece 200 metre uzaklıktadır. 19. yüzyıldan kalma bir binada zarif odalar sunmaktadır. Olanaklar arasında panoramik manzaralı bir teras ve saunalı bir sağlıklı yaşam merkezi bulunmaktadır.

_

4-1_4-2_4-3 *

Daha fazla bilgi 

_

■Roma'daki en iyi oteller #5: Hotel Splendide Royal ☆☆☆☆☆

_

Ünlü Via Veneto'da, Villa Borghese Parkı'nın yakınında, çok zarif bir mahallede yer almaktadır. Bu, lüks iç mekanlara sahip, klasik tarzda dekore edilmiş, yenilenmiş tarihi bir manastırdır. Şehir silüetine bakan muhteşem bir manzaraya sahip Michelin yıldızlı bir restorana sahiptir.

_

5-1_5-2_5-3 *

Daha fazla bilgi 

_

■Roma'daki en iyi oteller #6: Singer Palace Hotel ☆☆☆☆☆

_

Roma şehrinin içinden kuzeyden güneye uzanan ana cadde Via del Corso'ya bakan bir butik otel. Her biri en ince ayrıntısına kadar sofistike bir tasarımla dekore edilmiş sadece 30 süit ve oda bulunmaktadır. Roma'nın tarihi merkezinin muhteşem silüetine sahip bir çatı terası restoranına sahiptir.

_

6-1_6-2_6-3 *

Daha fazla bilgi 

_

■Roma'daki en iyi oteller #7: Hotel De Russie ☆☆☆☆☆

_

Bina aslen ayrıcalıklı bir konumda önemli bir soylu sarayıydı. İspanyol Merdivenleri ve seçkin alışveriş bölgesinin yakınında, Piazza del Popolo'ya sadece 50 metre mesafede yer almaktadır. Roma'daki en iyi lüks otellerden biridir. Zarif oda ve süitler ile güzel bir bahçe sunmaktadır.

_

7-1_7-2_7-3 *

Daha fazla bilgi 

_

_

Roma Haritası: Vatikan Şehri, Castel Sant'Angelo, Piazza Del Popolo, Villa Borghese, Trastevere, Piazza Navona, Pantheon, Trevi Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Roma Forumu, Kolezyum, Roma Termini İstasyonu

Roma'daki en iyi oteller #4Roma'daki en iyi oteller #1Roma'daki en iyi oteller #2Roma'daki en iyi oteller #3Roma'daki en iyi oteller #5Roma'daki en iyi oteller #6Roma'daki en iyi oteller #7

_⇒ Roma'daki En İyi Oteller listesine

_

◎ Önerilen bölgeye göre bir otel aramak istiyorsanız

_

Pantheon Tarihi şehir merkezinde bir otel bulun ⇒

Tarihi merkez alanı; Pantheon - Piazza Navona - Trevi Çeşmesi - Piazza di Spagna, gezi ve alışveriş için ideal bir üstür.

Roma Termini train station Roma Termini tren istasyonu yakınında bir otel bulun ⇒

Tren istasyonunun yakınındaki Roma Termini bölgesi, diğer şehirlere ve havaalanlarına ulaşım için uygundur ve mükemmel bir ayak yapısına sahiptir.

_

◎ İlgili Makaleler

- Milano'daki oteller: Milano'nun merkezinde nerede kalınır?

_

iletişim için: Roma'daki en iyi oteller
_

_

Choose your language Hotels in Rome (Choose your language)
Choose your language Hotels in Florence (Choose your language)
Choose your language Hotels in Venice (Choose your language)
Choose your language Hotels in Milan (Choose your language)
Choose your language Riad in Morocco (Choose your language)

_◎ Turistik yerlerin yakınında otel ara ◎

Booking.com Booking.com Booking.com

_

sugesawa.com

*イタリアのB&Bとは_*ナポリのホテル_*アマルフィ海岸のホテル_*HOTELS IN AMALFI COAST_*アッシジのホテル_*ボローニャのホテル_*ミラノサローネ_*ローマのB&B _*ヴァチカン美術館_*ミラノ[最後の晩餐]_*ローマの現地ツアー_*徒歩で巡るローマの観光ルート_*ローマの最高級ホテル_*ローマ・テルミニ駅近ホテル_*ヴェネツィアの宿泊エリア_*マテーラのサッシとは_*マテーラのホテル_*マテーラへの行き方_*アルベロベッロのトゥルッリ_*ピサのホテル_*パレルモのホテル_*タオルミーナのホテル_*イタリア鉄道の切符_*マドリードのホテル_*バルセロナのホテル_*スペインのパラドールとは_*代表的なパラドール_*パリのホテル_*マラケシュのリヤド_*モロッコ国内移動_*Viaggio in Marocco_*Voyage au Maroc_*東京/ 渋谷&原宿のホテル_*HOME

△ TOP


Copyright © Sugesawa.com - All Rights Reserved.